2018
15.10.2018.
Ostali sportovi
HFC Zrinjski sa stopostotnim učinkom
Večeras je u dvorani na Bijelom Brijegu u Mostaru odigrana utakmica 2. kola Premijer nogometne lige u futsalu u kojoj su se susreli HFC Zrinjski i MNK Seljak iz Livna. Zrinjski je nakon odlične utakmice u Čitluku prošlo kolo i osvojena tri boda na svoju kontu uspio staviti i nova tri boda iz večerašnje utakmice.

Utakmicu je promatralo više od 300 gledatelja koji su došli pozdravitii jedan novi Zrinjski koji ima velike ambicije u ovom prvenstvu. Gosti iz Livna u Mostar nisu došli s bijelom zastavom, i nazočni gledatelji zaista su mogli uživati u odličnoj utakmici.

Domaćin je odlično otvorio utakmicu. Već u 15. minuti Ivan Ivanković pogađa za 1:0. Na odmor se odlazi sa tom prednošću domaćina.

Na 2:0 povisio je Marin Suton u 33. minuti utakmice, da bi u 39. Ivanković povećao rezultat na 3:0. Gosti su preko Grubišića smanjili rezultat na 3:1 što je ujedno bio i konačni rezultat utakmice.