24.11.2018.
Rukomet
Pobjeda rukometaša Zrinjskog nad Slavijom
Danas su na svom parketu rukometaši HMRK Zrinjski ugostili momčad RK Slavija iz Istočnog Sarajeva.

Plemići su u ovoj utakmici imali imperativ pobjede, te su od prve minute krenuli jako u utakmicu. I ovaj puta Plemići su imali potporu s tribina gdje se okupilo oko 200 navijača.

HMRK Zrinjski-RK Slavija 31:24 (20:10)

Igralo se gol za gol, a onda su se Plemići odvojili na 10:5, domaćim igračima polazi sve za rukom , na semaforu bila je 25. minuta i domaća ekipa imala je čak devet zgoditaka prednosti 17:8.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 20:10 u korist domaće ekipe.

U drugom poluvremenu dobra i stabilna igra Plemića, stečena prednost iz prvog dijela nije dolazila u pitanje. U zadnjem dijelu utakmice kod Zrinjskog su šansu dobili igrači s manjom minutažom, što je omogućilo gostima da smanje rezultat.

Utakmica završava rezultatom 31:24 .

Kod Zrinjskog najbolji je bio Mladen Bošković sa 7 pogodaka. Pavlović je dodao 6, Mandarić 4, Kožulj i Džeba po 3, Babič i Perič po 2, te Šaravanja, Marić, Grgić i Primorac po 1 pogodak. Kod gostiju su se istakli Kerić sa 8 i Birhadić sa 4 pogotka.