Nogometaši Zrinjskog slavili protiv Sarajeva

Sinoć su se u Mostaru pred oko 5000 gledatelja susreli nogometaši Zrinjskog i Sarajeva. Nakon tri vezana remija u Ligi za prvaka, točnije četiri ako ubrojimo i 1:1 s Borcem u zadnjem kolu prvog dijela Premijer lige, nogometaši Zrinjskog napokon su ubilježili pobjedu i to u pravom trenutku.

Zrinjski je krenuo žestoko i odmah na početku utakmice napravi dvije odlične prigode koje nisu realizirali Filipović i Jović. Ipak žestoki napadi Zrinjskog prestaju nakon 15. minuta igre, te se u prvom poluvrijeme većinom “bitka” vodi na sredini terena.

U drugom poluvremenu Zrinjskog ponovno ima više od igre, ali mreža Sarajeva odoljeva sve do 73. minute kada jedini gol na utakmici postiže Nemanja Bilbija za veliko slavlje domaćih navijača. Bilbija je prvo odlično asistirao Čirjaku, koji se ubacio iz drugog plana, no odbijenu loptu nakon intervencije vratara Pavlovića, povremeni reprezentativac ubacio je u mrežu gostiju.

Do kraja utakmice Plemići su kontrolirali igru i ovom pobjedom sa tri boda približiti se Željezničaru koji je danas sa Širokim Brijegom na Grbavici odigrao 1:1.